Zdrowi Seniorzy c.d.

Seniorzy z miasta i okolic Łomży korzystają z zajęć w ramach projektu Zdrowi Seniorzy. Zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem Harmonogram Zdrowi seniorzy, dwa razy w tygodniu i potrwają do 13 grudnia 2018.

Zapraszamy.

 

Otwarcie wystawy Odkryć siebie-spotkania ze sztuką.

W bardzo przyjemnej atmosferze przebiegło otwarcie wystawy prac po projekcie „Odkryć siebie-spotkania ze sztuką” Zaproszeni goście i uczestnicy oglądali prace.

Przy kawie i słodkościach powspominaliśmy nasz start i drogę do wystawy prac.

Wystawę można oglądać w Domku Pastora przez 2 tygodnie.

 

 

Zdrowi Seniorzy.

 

 

Grupa nieformalna Aktywni Seniorzy rozpoczęła realizacje projektu Zdrowi Seniorzy. Zadanie jest dofinansowane ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, a Fundacja „Czas Lokalny” jest patronem i udziela wsparcia grupie.
W czwartek 25 października 2018 w Domu Seniora w Łomży odbyły się warsztaty kulinarne a ich efektem był żurek na zakwasie, a na deser szarlotka z ekologicznymi jabłkami.
Było smacznie, wesoło ale pracowicie.
We wtorki i czwartki o godzinie 10 zapraszamy Seniorów z Miasta Łomża na wspólną gimnastykę.

Zapraszamy Seniorów z miasta Łomża i okolic.

ABC Zdrowego Seniora -w Łomży

Wtorek 25 września godz. 10. gimnastyka z P. Grzegorzem – coraz więcej Seniorów korzysta z tej formy dbania o siebie.

O godzinie 11 rozpoczęliśmy wykład połączony z poradami indywidualnymi na temat konsekwencji braku ruchu, rehabilitant zaprezentował przykładowe ćwiczenia i bardzo podkreślał potrzebę wykonywania ich systematycznie. Jesli nie bedziemy tego robic to juz wiemy jakie sa tego konsekwencje!

ABC Zdrowego Seniora 2018

13 września 2018 roku o godzinie 12.00 rozpoczął się  wykład na temat: 

Psychologiczny charakter uzależnienia. Powody dla których warto rzucić palenie. Jak radzić sobie z emocjami po rzuceniu palenia. 

Psycholog Łukasz Jankiewicz zrobił wszystko żeby palący już nie sięgali po papierosa, a w dodatku podpowiedział jak to zrobić.

Dobrze, że tak licznie byliśmy obecni. Warto korzystać z takiej wiedz!