Ćwiczenia fizyczne w Nowogrodzie

Do 15 grudnia 2019 roku ćwiczenia w Nowogrodzie odbywają się 2 razy w tygodniu – wtorki i czwartki godz. 17.00.

 

 

W każdy wtorek i  czwartek w Nowogrodzie o godzinie 17.00 zaczynamy zajęcia fizyczne na sali w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury.

Nowogród-ćwiczenia umysłu

29 czerwca 2019 – kolejne zajęcia w Nowogrodzie.

 

 

8 czerwca 2019 – piękna pogoda, klimatyczna altana w ogrodzie jednej z uczestniczek i Seniorzy ćwiczący swoje „komputery”. Był to dowód na to, że są elastyczni, wychodzą poza schematy. Pomimo przeszkód (nieczynny Dom Kultury) zajęcia odbyły sie i to w SUUUUUPER scenerii. Były Sałatki literowe, Karty Grabowskiego, szewc i inne „zabawy”….

 

.

Nwogród – fitness mózgu

18 maja 2019 roku – kolejne zajęcia dla Seniorów w MGOK w Nowogrodzie – dzisiaj licznie przybyli chętni by poćwiczyć z Martą Ogonowską – Stolarczyk.

Następne zajęcia 8 czerwca 2019. Zapraszamy!

 

Czwartki w Nowogrodzie

W czwartki Seniorzy w Nowogrodzie uczestniczą w zajęciach fizycznych na sali. Są aktywni, zdyscyplinowani i coraz sprawniejsi.

Nadal dbamy o kondycję.

ABC Zdrowego Seniora 2019 w Nowogrodzie

11 kwietnia 2019 toku zaczęliśmy realizację projektu ABC Zdrowego Seniora w Nowogrodzie. Na sali gimnastycznej przy MGDK w Nowogrodzie, gdzie nas gościnnie przyjęto zgromadziła się spora grupa Seniorów. Po krótkim wprowadzeniu rozpoczęliśmy konkretną pracę nad ciałem.

Zajęcia w Nowogrodzie odbywają się w każdy czwartek od godziny 17.00

Zapraszamy!