Otwarcie wystawy poprojektowej

Galeria

W tej galerii znajduje się 14 zdjęć.

Plon zajęć w projekcie „odkryć siebie – spotkania ze sztuką -edycja 2019” pokazaliśmy dnia 22 listopada 2019 roku. O godzine 17 tego dnia w Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej Domek Pastora w Łomży rozpoczęło się uroczyste otwarcie wystawy poprojektowej. Wyeksponowane … Czytaj dalej

Zakończenie zajęć malarstwa w ramach projektu „Odkryć siebie…”

Zajęcia-warsztaty malarstwa w ramach projektu „Odkryć siebie – Spotkania ze sztuką 2019” zakończone. Powstało wiele pięknych prac. Uczestnicy mieli możliwość pracy pod okiem profesjonalistów, uzyskali wiele cennych rad.

Nadal jest możliwość konsultacji – czekamy na Wasze sygnały- malujemy i spotykamy się na konsultacjach!

Odbędzie się jeszcze jedno dodatkowe spotkanie przed Wystawą.

Odkrywamy Siebie

Przez dwa kolejne zajęcia – było bardzo twórczo, uczestnicy warsztatów malowania na jedwabiu pokazali co potrafią, a naprawdę niektórzy odkryli talenty …………..

Spotkamy się jeszcze raz by zakończyć proces i jesienią wystawa prac.

 

Odkrywamy Siebie – warsztaty.

Zaczęliśmy odkrywać siebie od malowania na jedwabiu. Po krótkim wstępie, wiadomościach bardzo ważnych i potrzebnych do tworzenia, pod okiem instruktorki ruszył proces tworzenia i ……. No właśnie – były to 2 godziny skupienia się na czymś innym, zostawiliśmy za sobą obowiązki, stres, itp. – relaks i praca.

Kolejne zajęcia za tydzień we wtorek 21 maja 2019. Zapraszamy!

Malowanie na jedwabiu!

Rozpoczynamy realizację projektu „Odkryć siebie – spotkania ze sztuką, edycja 2019” Zadanie jest dofinansowane ze środków Miasta Łomża.
Zapraszamy chętnych mieszkańców miasta do zapisywania się (tel. 608050154, wiad. Fb).
Warsztaty odbywać się będą we wtorki w godz. 16-18 (możliwość soboty, po uzgodnieniu z uczestnikami)
w Domku Pastora. Zajęcia są nieodpłatne.
Pierwsze spotkanie wtorek 14 maja godz. 16.00 Domek Pastora.

Odkryć siebie – spotkania ze sztuką edycja 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkryć siebie – spotkania ze sztuką – edycja 2019″ – to tytuł zadania publicznego, który Fundacja będzie realizować po raz drugi.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków Miasta Łomża w kwocie 5000,00 zł. Całkowity koszt zadania to 6520,00 zł

W ramach projektu zostaną zorganizowane otwarte warsztaty malarstwa (8 spotkań – 16 godzin) i warsztaty malowania na jedwabiu (4 spotkania – 8 godzin). Warsztaty będą się odbywały w pracowniach Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej Domek Pastora w Łomży. Na zakończenie projektu przygotujemy wystawę prac uczestników projektu.