Otwarcie wystawy poplenerowej

W dniu 16 lipca 2020 o godzinie 13.00 w ogródku Domku Pastora w Łomży spotkali się uczestnicy projektu „Bliskie spotkanie z przyrodą – amatorski gościnny plener nad Narwią” oraz zaproszeni goście.

Była to okazja do zaprezentowania owoców ich tygodniowego tworzenia. Powstało 39 pięknych prac, uczestnicy byli szczęśliwi i usatysfakcjonowani, a goście i organizatorzy dumni i szczęśliwi. Brawo!!

Projekt „Bliskie spotkanie z przyrodą – amatorski gościnny plener malarski nad Narwią” jest sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 w ramach FIO Podlaskie Lokalnie.

„W krainie Narwi”

W poniedziałek 6 lipca 2020 roku w ogródku Domku Pastora grupa 13 artystów amatorów spotkała się i rozpoczął się Plener – temat: „W krainie Narwi” Uczestnicy otrzymali po 3 podobrazia malarskie, materiały plastyczne i informację o projekcie. Ponadto mają wsparcie profesjonalisty.

Projekt „Bliskie spotkanie z przyrodą – amatorski gościnny plener malarski nad Narwią” jest sfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020 w ramach FIO Podlaskie Lokalnie. Organizuje go grupa nieformalna pod patronatem Fundacji Czas Lokalny.

Powstają prace promujące nasz region. Można będzie je zobaczyć na wystawie poplenerowej – 16 lipca 2020 roku godzina 13.00 Ogródek Domku Pastora – wernisaż. Zapraszamy!

Plener – „Bliskie spotkanie z przyrodą…”

Informujemy, że lista uczestników na Plener jest zamknięta. Dziękujemy za duże zainteresowanie i życzymy miłych wrażeń!

Plener planowany jest w okresie 06.07.-12.07.2020 – w terenie nad Narwią. Miejsca spotkań to Łomża, ul. Krzywe koło 1 – Centrum Aktywności Turystycznej i kulturalnej Domek Pastora lub Siemień Nadrzeczny 19 B, 18-400 Łomża (w zależności od sytuacji związanej z epidemią).

„Bliskie spotkanie z przyrodą”

 

 

 

 

Bliskie spotkanie z przyrodą – amatorski gościnny plener malarski nad Narwią” – to projekt realizowany przez Grupę Nieformalną pod patronatem Fundacji Czas Lokalny.

Zadanie jest realizowane w ramach projektu „Podlaskie Lokalnie” sfinansowanego przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

W dniach 06.07.-12.07.2020 odbędzie się  plener malarski dla mieszkańców regionu. Podczas pleneru przed sztalugami stanie 12 malarzy w różnym wieku. Każdy z uczestników otrzyma od nas komplet materiałów do pracy, wsparcie merytoryczne, częściowe wyżywienie. Przez siedem dni artyści (amatorzy) będą mieli okazję do: • wymiany doświadczeń; • spokojnej pracy twórczej pod okiem, artysty plastyka • poznania technik malarskich. Efekt pracy zostanie zaprezentowany na wystawie po projektowej w Domku Pastora.

Miejsce: Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej Domek Pastora lub inne (w zależności od sytuacji zagrożenia epidemiologicznego)

Zapisy i szczegóły – Magda Włodkowska tel. 606492025.